Mlekovita wybudowała największe centrum logistyczne w branży mlecznej. Co się w nim znalazło?

2021-10-07
Mlekovita wybudowała największe centrum logistyczne w branży mlecznej. Co się w nim znalazło?

Dobiegła końca budowa największego centrum logistycznego w branży mlecznej, które należy do Grupy Mlekovita. Obiekt powstał w Wysokiem Mazowieckiem i został już uroczyście otwarty, a wartość tej imponującej inwestycji przekroczyła 45 milionów złotych – informuje JARTOM Real Estate. 

Centrum logistyczne zwiększy efektywność i zoptymalizuje dystrybucję 

Wszelkie koszty zostały pokryte przy pomocy środków pochodzących wyłącznie z budżetu marki. Tempo prac imponuje, gdyż obiekt powstał zaledwie w rok. Już na etapie jego planowania uwzględniono szereg nowoczesnych rozwiązań bazujących na zaawansowanych technologiach. Centrum logistyczne zapewnia dostęp do magazynów chłodniczych, tych o charakterze technicznym a także do mroźni. Przy projekcie współpracowano z firmą Unibep SA odpowiedzialną za kwestie budowlane, z PROMAG SA, czyli specjalistą z zakresu systemów magazynowych oraz ze słynnym w branży chłodniczej Johnson Controls International. Mlekovita wierzy, że podjęte działania zaowocują usprawnieniem wielu procesów logistycznych i bardziej efektywną dystrybucją produktów. Z pewnością przyczynią się także do ugruntowania pozycji największego inwestora w tym segmencie rynkowym. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU