Mlekovita otwiera nową fabrykę. W Białej Podlaskiej będzie wytwarzane 600 ton serów miesięcznie.

W listopadzie otwarta została nowa fabryka Mlekovity w Białej Podlaskiej. To właśnie tam produkowane będą twarde sery dojrzewające w imponującej ilości — aż 600 ton miesięczne. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa fabryka serów Mlekovita

Mlekovita niedawno otworzyła swoją 22 fabrykę w Polsce. Nowy zakład zlokalizowany jest w Białej Podlaskiej i dedykowany jest produkcji twardych serów dojrzewających, takich jak ser Bialski z Doliny Krzny oraz ser Bialski z dziurami z Doliny Krzny. Fabryka poszczycić może się ogromnymi możliwościami produkcyjnymi. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej zakład będzie w stanie przerobić aż 200 tys. litrów mleka dziennie. Poza nowoczesnymi rozwiązaniami poprawiającymi wydajność produkcji podczas realizacji inwestycji skupiono się również na rozwiązaniach oszczędzających mleko i środowisko. M.in. linie produkcyjne wyposażone zostały w stacje mycia CIP, w których ciecz pracuje w obiegu zamkniętym, co pozwala zaoszczędzić aż do 60% wody.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30 letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane