Mirbud zdobywa kontrakt na budowę hali remontowej dla polskiego wojska i zyskuje dzięki temu na giełdzie

Mirbud zrealizuje inwestycję o kompleksowym charakterze, która będzie miała na celu budowę hali remontowej i infrastruktury towarzyszącej przeznaczonych dla polskiego wojska. Nieruchomość powstanie w Krośnie Odrzańskim i będzie służyła do przeprowadzania napraw sprzętu pancernego – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa obiektu wpisuje się w tendencję wzrostu wydatków na obronność kraju 

Spółka nie tylko wybuduje nową halę ale zajmie się również rozbiórką istniejących już nieruchomości, a wartość całego projektu przekroczy 48,5 miliona zł. Dzięki temu, że przedsiębiorstwo wygrało przetarg i otrzymało tym samym szansę na realizację tego przedsięwzięcia, zyskało dużo więcej niż tylko intratne zlecenie. Na reakcję giełdy nie trzeba było długo czekać i notowania Mirbud powędrowały w górę o ponad 2%. To duży wzrost i szansa dla spółki, która z powodzeniem prowadzi działalność w wielu segmentach budownictwa, pełniąc rolę generalnego wykonawcy. Wiele wskazuje na to, że ten kontrakt przyczyni się do jej dalszego, intensywnego rozwoju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane