Mirbud przygotowuje się do budowy magazynu z zapleczem socjalno – biurowym

2021-12-30
Mirbud przygotowuje się do budowy magazynu z zapleczem socjalno – biurowym

Firma Mirbud intensywnie przygotowuje się do budowy magazynu o kompleksowym charakterze. W tym celu podpisano już list intencyjny ze spółką PDC Industrial, która zajmie się realizacją inwestycji – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowany obiekt magazynowy usprawni wiele procesów logistycznych

Projekt nieruchomości wyróżnia się swoim wszechstronnym charakterem. W magazynie znajdzie się także część produkcyjna oraz zaplecze socjalno – biurowe. Znacząco usprawni to wiele procesów logistycznych oraz ułatwi administrowanie całą placówką. Przewidziano również powstanie obiektów towarzyszących i zaplanowano całą infrastrukturę komunikacyjną oraz techniczną. Wszystko po to, by budynek był jak najbardziej funkcjonalny i pozwalał na efektywne prowadzenie działalności. Dla firmy Mirbud, która jest polskim przedsiębiorstwem budowlanym obecnym na rynku od ponad trzydziestu lat to kolejny krok na drodze systematycznego rozwoju. Magazyn zostanie wybudowany w miejscowości Cząstków Mazowiecki, a wartość umowy którą marka planuje zawrzeć z PDC Industrial Center wynosi 10 milionów 800 tysięcy Euro. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU