Mirbud odpowiedzialny za budowę fabryki i magazynów w Warszawie

Mirbud podpisał umowę, zgodnie z którą wybuduje zakład produkcyjny dysponujący magazynami oraz zapleczem o charakterze socjalno – biurowym. To kompleksowa, starannie przemyślana inwestycja, w ramach której powstanie również cała niezbędna infrastruktura techniczna i sieć dróg tak, by obiekty były właściwie skomunikowane z otoczeniem – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka warta kilkadziesiąt milionów złotych

Mirbud jest odpowiedzialny za wzniesienie dwóch budynków, w których prowadzona będzie działalność produkcyjna. Nie zabraknie w nich powierzchni magazynowej i usługowej, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Wiadomo już, że na lokalizację wybrano warszawski Targówek, natomiast wartość całego przedsięwzięcia wyceniono na nieco ponad 84 miliony złotych netto. Z pewnością to nie ostatni tego rodzaju projekt, nad którym pracuje Mirbud -  ciesząca się renomą i zaufaniem polska firma budowlana działająca w branży od trzydziestu lat, obsługując klientów z Polski i nie tylko.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane