Mira - Lux inwestuje w budowę drugiego magazynu z obiektem socjalno – biurowym

2021-10-28
Mira - Lux inwestuje w budowę drugiego magazynu z obiektem socjalno – biurowym

Firma Mira – Lux podjęła decyzję o budowie hali magazynowej wraz z obiektem o charakterze socjalno – biurowym. Realizacją inwestycji zajmie się CoBouw, a tym samym będzie to drugi wspólny projekt tych dwóch firm – informuje JARTOM Real Estate.  

Nowa hala powiększy zaplecze magazynowe 

Zgodnie z przyjętymi planami, budynki będą posiadały łączną powierzchnię sięgającą 3 500 m2. Hala magazynowa będzie stanowiła dopełnienie pierwszego magazynu, który oddano do użytku Mira – Lux w 2015 roku. Z kolei zaplecze socjalno – biurowe pomoże usprawnić wiele procesów logistycznych, ułatwić administrowanie placówką i zapewnić personelowi komfortowe warunki. CoBouw, jako generalny wykonawca, zadba również o stosowną infrastrukturę w najbliższym otoczeniu obiektu, a także o instalacje sanitarne wewnętrzne i zewnętrzne. Mira – Lux to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży akcesoriów basenowych oraz basenów ogrodowych i wewnętrznych. Wiele wskazuje na to, że to nie koniec tej owocnej współpracy i że w przyszłości można spodziewać się kolejnych inwestycji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU