Międzynarodowy koncern Bulten wybuduje nowoczesną fabrykę w Polsce

2021-06-24
Międzynarodowy koncern Bulten wybuduje nowoczesną fabrykę w Polsce

Ruszyły oficjalne przygotowania mające na celu rozpoczęcie budowy fabryki szwedzkiego koncernu Bulten. Obiekt powstanie na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w gminie Radziechowy – Wieprz i będzie wyróżniał się swoim nowoczesnym charakterem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami wdrożonymi już na etapie realizacji inwestycji – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa fabryki przyjaznej środowisku

Bulten słynie z działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Nie dziwi więc fakt, że powstający na Żywiecczyźnie zakład produkcyjny zostanie wybudowany zgodnie z zasadami mającymi na celu ochronę środowiska. Mowa tutaj między innymi o farmach odnawialnych źródeł energii, którymi będzie dysponował. Obiekt będzie także w pełni bezpiecznym i przyjaznym miejscem pracy dla zatrudnianego w nim personelu. Nowa fabryka stanie się szansą na znalezienie zatrudnienia dla osób poszukujących etatu na lokalnym rynku. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace nad budową podzielono na kilka etapów. W pierwszym z nich powstaną hale produkcyjne i budynki biurowe, co pozwoli na cieszenie się odpowiednimi mocami wytwórczymi, sprawnymi procesami logistycznymi i efektywne zarządzanie placówką. Fabryka powinna rozpocząć swoją działalność w 2023 r.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU