Miało być osiedle. Zamiast niego pod Krakowem powstanie centrum logistyczne

Nowoczesne centrum logistyczne zostanie wybudowane nieopodal Krakowa, na terenach, na których niegdyś miało powstać osiedle mieszkaniowe. Inwestorem jest spółka MCG EastBridge, która zamierza wykorzystać potencjał tego miejsca i stworzyć w nim punkt świadczący międzynarodowe i kompleksowe usługi magazynowe oraz transportowe – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny w dogodnej lokalizacji

Już dziś można stwierdzić, że lokalizacja będzie w tym przypadku jednym z kluczowych atutów pozwalających na zyskanie rynkowej przewagi. Centrum znajdzie się tuż przy autostradzie A4, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i umożliwi prowadzenie działalności o międzynarodowym charakterze. Zaletą jest też niewielka odległość od Niepołomickiej Strefy Inwestycji, która nieustannie przyciąga nowych przedsiębiorców. MCG EastBridge chce zainteresować klientów szeroką ofertą magazynowania, obsługi branży e-commerce, co-packingiem oraz cross-dockingiem. Wszystko to w nieruchomości o powierzchni 56 200 m2, na której znajdą się nowoczesne biura i magazyny. Firma rozpoczęła rekrutację pracowników i poszukuje między innymi personelu administracyjnego oraz kierowców, co stanowi impuls dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane