Metsan inwestuje w nową halę produkcyjną

Firma Metsan przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej, która powstanie w województwie lubuskim, a konkretniej, w miejscowości Różanki. Stworzono już szczegółowe plany opisujące nieruchomość, które uwzględniają również powstanie pomieszczeń biurowych i zaplecza socjalnego, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i zapewnieniem komfortowych warunków zatrudnionemu tam personelowi – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej pozwoli na wdrożenie innowacji 

Projekt przewiduje powstanie obiektu o stalowej konstrukcji. Budowa hali to przemyślana decyzja, która jest częścią kompleksowej strategii dynamicznego rozwoju marki. Umożliwi ona uruchomienie specjalnej, innowacyjnej linii służącej do bezdotykowego obrotu oraz transportu produktów do wybranych lokalizacji. Bez wątpienia znajdzie to przełożenie w optymalizacji pracy i większych obrotach, co z kolei wpłynie na wzrost zysków. Metsan to renomowane biuro zajmujące się budową maszyn wielobranżowych, urządzeń kontrolno – pomiarowych oraz modernizacją sprzętów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane