Metal – Red inwestuje w budowę fabryki w Połańcu

2022-02-24
Metal – Red inwestuje w budowę fabryki w Połańcu

Firma Metal – Red przygotowuje się do budowy zakładu produkcyjnego. W tym celu weszła w posiadanie gruntów należących do strefy inwestycyjnej w Połańcu, dołączając tym samym do powiększającego się grona przedsiębiorców, którzy dostrzegli potencjał w tym obszarze – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa zakładu produkcyjnego ważnym elementem rozwoju przedsiębiorstwa

Plany obejmują powstanie hali produkcyjnej złożonej z dwóch pięter, która będzie posiadała powierzchnię sięgającą około 2000 m2. Stanie się miejscem prowadzenia działalności polegającej na obróbce mechanicznej metali, w której specjalizuje się Metal – Red. Nieruchomość zostanie oddana do użytku jeszcze przed końcem przyszłego roku, a koszt jej budowy wyniesie 2,5 miliona złotych. Firma przewiduje zatrudnienie pięciu osób, jednak jej przedstawiciele otwarcie mówią o dalszym rozwoju, który przełoży się na zwiększenie liczby nowych etatów niezbędnych do usprawnienia wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że strefa inwestycyjna w Połańcu cieszy się dużym zainteresowaniem, stwarzając warunki sprzyjające biznesowi. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU