Merces wybuduje nową fabrykę koło Tarnowa

2022-02-03
Merces wybuduje nową fabrykę koło Tarnowa

Merces to prężnie rozwijający się producent materacy i łóżeczek dla dzieci. W ostatnim czasie firma podjęła decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej wraz z zapleczem socjalno-biurowym. - informuje JARTOM Real Estate

Zwiększenie skali produkcji oraz rozszerzenie oferty produktowej

Obiekt powstanie w miejscowości Brzozówka koło Tarnowa i zostanie w pełni przystosowany do specyficznych wymagań producenta. Merces to firma specjalizująca się głównie w produkcji mebli i akcesoriów dla dzieci, takich jak łóżeczka, akcesoria kąpielowe, materace, czy poduszki. Nowy obiekt to odpowiedź na rosnący popyt na produkty firmy, a także na rozpoczęcie produkcji nowego asortymentu. W hali produkcyjnej koło Tarnowa wytwarzane będą maty oraz materace do kąpieli dla dzieci. Poszerzenie portfolio produktowego z pewnością przełoży się na większe zainteresowanie ze strony klientów, a docelowo — na większy zysk.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU