Melvit inwestuje w budowę nowego zakładu produkcyjnego o imponujących rozmiarach

2021-09-15
Melvit inwestuje w budowę nowego zakładu produkcyjnego o imponujących rozmiarach

Zapadła decyzja o budowie dużego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Krukach nieopodal Ostrołęki. Inwestorem jest firma Melvit, która dzięki temu wejdzie w posiadanie jednego z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów przetwórstwa zbożowego w Europie – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesna fabryka o dużych możliwościach

Budowa fabryki pochłonie około 200 milionów złotych i została podzielona na kilka etapów. W pierwszym z nich, który rozpoczął się w lutym bieżącego roku i dobiegnie końca w 2023 roku, powstanie powierzchnia służąca do uruchomienia linii produkcyjnych. W drugim z kolei przewidziano rozbudowę zaplecza magazynowego, centrum spedycyjnego a także części administracyjnej. Z łatwością można więc zauważyć, że budynek będzie posiadał zróżnicowany charakter umożliwiający prowadzenie kompleksowej i efektywnej działalności. Nieruchomość zaprojektowano tak, by spełniła najwyższe standardy z zakresu certyfikacji BIO. Warto podkreślić, że to już drugie tego rodzaju przedsięwzięcie realizowane przez Melvit. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU