Meltmann buduje nową fabrykę na terenie SAG gminy Ujazd

Firma Meltmann dołącza do listy firm, które inwestują na ternie Strefy Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd. Podczas oficjalnego rozpoczęcia budowy hali produkcyjnej i budynku biurowego, które miało miejsce 30 maja b.r. , podpisano akt erekcyjny i dokonano symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego. - informuje JARTOM Real Estate

Kolejna inwestycja na SAG gminy Ujazd — świetna wiadomość dla regionu i lokalnego rynku pracy

Meltmann to firma zajmująca się głównie produkcją części do maszyn nakładających kleje termotopliwe. W związku z nową inwestycją i budową fabryki w gminie Ujazd firma planuje zatrudnić 30 osób. Rekrutacja skupia się na operatorach maszyn CNC, montażystach oraz pracownikach administracyjno-biurowych i specjalistach ds. technicznych. Nowa fabryka powstanie na działce o powierzchni dwóch hektarów. W ramach inwestycji wybudowana zostanie hala produkcyjna wraz z nowoczesnym budynkiem biurowym. Meltmann, który obecnie prowadzi działalność w Pawłowiczkach, przenosi część swojej produkcji na teren SAG gminy Ujazd, licząc na większy rozwój i wygodne położenie w pobliżu autostrady A4 oraz możliwość pozyskania pracowników z Opola, Gliwic oraz okolicznych miast i miejscowości. Burmistrz Ujazdu, Hubert Ibrom wyraża zadowolenie z decyzji Meltmann o inwestycji na terenie SAG, co potwierdza dobrą reputację gminy jako miejsca korzystnego dla rozwoju podmiotów gospodarczych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane