Meltmann Group otwiera nową fabrykę w maju 2024

Meltmann Group rozwija swoją działalność, inwestując w nową fabrykę w województwie opolskim. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa nowej fabryki w woj. opolskim

Duża inwestycja w gminie Ujazd. To właśnie tam powstanie nowoczesna fabryka polskiej firmy Meltmann Group. Otwarcie zakładu produkcyjnego planowane jest na maj 2024 roku. Inwestycja jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, która od ponad 25 lat zajmuje się produkcją części zamiennych i podzespołów do systemów klejowych Hot Melt. Inwestycja o wartości około 15 mln zł obejmuje budowę hali produkcyjnej oraz nowoczesnego budynku biurowego na 2-hektarowej działce. Nowa fabryka stworzy zatrudnienie dla co najmniej 30 osób, co przyczyni się do rozwoju lokalnego rynku pracy. Meltmann Group, firma z polskim kapitałem, od lat współpracuje z czołowymi producentami maszyn i urządzeń przemysłowych na całym świecie. Jej produkty trafiają do klientów w wielu krajach Europy, a nawet poza nią, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych rozwiązań.

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane