Medicus przedłuża umowę najmu powierzchni magazynowej w SEGRO

2021-05-05
Medicus przedłuża umowę najmu powierzchni magazynowej w SEGRO

Medicus inwestuje w dynamiczny rozwój, skupiając się na dystrybucji artykułów kosmetycznych oraz działalności e-commerce. Firma przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej w parku logistycznym SEGRO, aby wciąż cieszyć się niezbędnymi do pracy warunkami i specjalistycznym zapleczem – informuje JARTOM Real Estate. 

O przedłużeniu umowy najmu powierzchni magazynowej zadecydowała udana współpraca

Na mocy wciąż obowiązującej umowy najmu, Medicus dysponuje powierzchnią przekraczającą 1600 m2. Firma wykorzystuje to zaplecze magazynowe do prowadzenia sprzedaży internetowej, która obecnie stanowi niezwykle istotny element gospodarki. Jest to więc przyszłościowy kierunek, który może skutkować dalszymi decyzjami dotyczącymi powiększania swojej powierzchni magazynowej. SEGRO Industrial Park Tychy 2 stanowi z punktu widzenia przedsiębiorstwa atrakcyjny obiekt, głównie z uwagi na wysokie standardy, które oferuje, oraz znakomitą lokalizację. Nieruchomość od centrum miasta dzieli zaledwie 6 kilometrów, a nieopodal przebiega autostrada A4 zapewniająca bezproblemowy dojazd do Niemiec, czy na Ukrainę. Skutkuje to usprawnieniem procesów logistycznych oraz cieszeniem się płynnym transportem o charakterze krajowym, jak i międzynarodowym. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU