Media Expert inwestuje w nowe centrum logistyczne w Szczecinie

Media Expert, jedna z największych sieci sklepów z elektroniką i sprzętem AGD w Polsce, będzie miała swoje centrum logistyczne w Szczecinie. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum logistyczne Media Expert w Szczecinie

Właściciel marki Media Expert wygrał przetarg na dużą działkę przy ul. Hangarowej w Szczecinie. To właśnie tam powstanie nowe centrum logistyczne firmy, które będzie miało za zadanie obsługiwać zamówienia stacjonarne oraz e-commerce z całego regionu. Działka, na której powstanie centrum zakupiona została za 6,645 mln zł, a Media Expert było jedynym uczestnikiem przetargu na ten teren. Budowa nowego centrum logistycznego Media Expert w Szczecinie to kolejny krok w rozwoju firmy i poprawy usług dla klientów. Dzięki nowoczesnej hali magazynowej, dostawy zakupów będą szybsze i bardziej efektywne, co z pewnością zadowoli klientów Media Expert z całego regionu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane