Mazurski Raj inwestuje w budynek hangaru do przechowywania łodzi

Mazurski Raj powiększy przystań jachtową o nowy budynek hangaru służącego do przechowywania łodzi. W ramach tej inwestycji o kompleksowym charakterze powstanie również obiekt szkoleniowy z zapleczem socjalnym i parking oferujący 25 miejsc postojowych – informuje JARTOM Real Estate.

W wybudowanym hangarze łodzie będą serwisowane

Dzięki temu, że hangar będzie posiadał część biurową, zarządzanie nim stanie się znacznie prostsze. Powstanie na planie prostokąta i zostanie wyposażony w niezbędne instalacje: wodną, elektryczną, grzewczą oraz w kanalizację sanitarną. Warto podkreślić, że jego dwuspadowy dach zaprojektowano tak, żeby w przyszłości można było zamontować na nim panele fotowoltaiczne. Pozwoli to na zredukowanie kosztów eksploatacji budynku, którego powierzchnia użytkowa wyniesie nieco ponad 2300 m2. Całość zaprezentuje się stylowo, między innymi dzięki elewacji naśladującej naturalne drewno. Spółka Mazurski Raj oferuje klientom wypoczynek w wysokiej klasy hotelu zlokalizowanym w otoczeniu jeziora i zieleni, który dysponuje własnym portem dla łodzi motorowych, wiosłowych, żaglówek i kajaków.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane