Maxprint kontynuuje działalność w MLP Pruszków II

Firma Maxprint przedłużyła umowę najmu i wciąż będzie użytkować nowoczesną powierzchnię magazynową o wielkości 3200 m2, która znajduje się w kompleksie MLP Pruszków II. Do swojej dyspozycji posiada tam również zaplecze biurowe i część socjalną – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn w znakomitej lokalizacji 

Decyzja o kontynuowaniu współpracy jest starannie przemyślana. Przedsiębiorstwo przeanalizowało inne możliwości i uznało, że oferta MLP jest najkorzystniejsza. Nieruchomość ma szereg zalet, które pozwalają marce na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne prowadzenie działalności. To dogodna lokalizacja, bezproblemowy dojazd i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Nieopodal przebiegają linie kolejowe oraz autostrada A2, a na terenie kompleksu magazynowego znajduje się przystanek autobusowy i stacja najmu rowerów. Dzięki temu z łatwością mogą dotrzeć do niego również te osoby, które nie dysponują własnym środkiem transportu. Nic więc dziwnego, że Maxprint, sprzedawca maszyn i urządzeń biurowych, zdecydował się pozostać w obiekcie. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane