Martex decyduje się na Logicor Będzin i wynajmuje tam halę o powierzchni 45 tys. mkw

Nowy najemca w parku logistycznym Logicor Będzin. To Martex, czyli polski dystrybutor części zamiennych do samochodów ciężarowych. - informuje JARTOM Real Estate

Umowa najmu hali magazynowej

Martex przenosi swoją działalność do Logicor Będzin, gdzie zajmie aż 45 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Ta strategiczna lokalizacja pozwoli firmie na efektywne zarządzanie swoimi operacjami logistycznymi oraz zwiększenie elastyczności w obsłudze klientów. Obecnie Martex posiada 42 oddziały handlowe na terenie naszego kraju. Nowa lokalizacja w Będzinie, która stanie się centralnym magazynem firmy, pozwoli na skonsolidowanie działalności logistycznej. Park logistyczny Logicor Będzin znajduje się w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, jedynie 13 kilometrów od Katowic. Obiekt ten ma dogodne połączenia z trasą ekspresową S86 oraz autostradą A4. JARTOM Real Estate oferuje nowoczesne hale magazynowe w parku logistycznym w Będzinie. To doskonała lokalizacja pod różnego rodzaju działalność. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane