Mando Corporation wybuduje zakład produkcyjny w Wałbrzychu

2022-02-23
Mando Corporation wybuduje zakład produkcyjny w Wałbrzychu

Firma Mando wybuduje na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zakład produkcyjny specjalizujący się w wytwarzaniu amortyzatorów samochodowych. Na realizację tego projektu koreański inwestor przeznaczy ponad 111 milionów złotych i wpisze się on w długofalową strategię rozwoju marki – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy zakład produkcyjny stworzy kilkaset miejsc pracy

Budowa fabryki powinna dobiec końca jeszcze w tym roku. Będzie jednoznaczna z utworzeniem około 500 nowych stanowisk pracy, głównie dla specjalistów z branży motoryzacyjnej. Dla Mando stanowi kolejny krok na drodze do poszerzania działalności, generowania większych obrotów oraz kontynuowania ekspansji. Projekt obejmuje powstanie obiektu w którym znajdą się linie produkcyjne, magazyny, biura oraz zaplecze socjalne. Tak kompleksowy charakter zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że nie jest to pierwszy raz, gdy ta firma będąca jednym z kluczowych dostawców części dla takich marek jak BMW, Kia, Volkswagen czy Ford, inwestuje w Polsce. Koncern dysponuje również zakładami w Niemczech, Meksyku, Chinach, USA oraz w Indiach. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU