Mando Corporation buduje drugą fabrykę w Wałbrzychu

2022-02-02
Mando Corporation buduje drugą fabrykę w Wałbrzychu

Koreańska spółka działająca w branży automotive Mando Corporation wybuduje w Wałbrzychu kolejną fabrykę. To świetna wiadomość dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w regionie

Mando Corporation to koreańska firma, która produkuje i dostarcza części samochodowe takim gigantom rynku motoryzacyjnego jak BMW, GM, Volvo, czy Ford. Firma posiada już jeden zakład na terenie Wałbrzycha, w którym odbywa się produkcja części. Teraz planuje wybudować kolejny i zainwestować w to przedsięwzięcie aż 111 mln zł. Na koszt inwestycji składa się budowa hali produkcyjnej wraz z zapleczem biurowym i magazynowym oraz niezbędną infrastrukturą. W związku z budową nowego obiektu Mando zatrudni około 500 nowych pracowników. To doskonała wiadomość dla lokalnego rynku pracy. Oddanie fabryki do użytku planowane jest na II kwartał 2022 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU