Malezyjska sieć sklepów wynajmuje magazyn w Polsce

Park logistyczny Hillwood Zgierz I posiada nowego najemcę. Jest nim malezyjska sieć sklepów z artykułami dla gospodarstw domowych, MR D.I.Y., która uruchomi tam swoje pierwsze centrum logistyczne na terenie Europy Środkowej – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn ułatwi dalszy rozwój marki 

Firma otrzymała do swojej dyspozycji magazyn o powierzchni, która sięga 5000 m2. Okazuje się, że wybór nieruchomości był podyktowany kilkoma kluczowymi czynnikami. Jednym z nich jest lokalizacja. Dzięki niewielkiej odległości od wjazdu na drogę szybkiego ruchu sieć będzie mogła czerpać korzyści z płynnego i dobrze zoptymalizowanego transportu. Usprawnionych zostanie wiele procesów logistycznych, a MR D.I.Y. będzie bez problemów kontynuować realizowanie strategii dynamicznego rozwoju w Europie. Obecnie malezyjska sieć posiada ponad 3500 sklepów w takich krajach, jak między innymi: Malezja, Indonezja, Hiszpania, Indie, czy Singapur. Sprzedaje w nich artykuły papiernicze, elektryczne, sprzęt sportowy oraz elementy wyposażenia wnętrz. JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe Hillwood

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane