Makro Cash & Carry z nowym magazynem centralnym

2022-07-13
Makro Cash & Carry z nowym magazynem centralnym

Makro Cash & Carry powiększa swoje zaplecze logistyczne i uruchamia nowy magazyn centralny zlokalizowany w samym sercu kraju, bo nieopodal Warszawy, w Adamowie. Obiekt został oddany do użytku w połowie czerwca bieżącego roku, a jego zadaniem jest usprawnienie wielu procesów logistycznych i skrócenie czasu dostaw – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn przyjazny środowisku i energooszczędny

Nieruchomość służy przechowywaniu artykułów przemysłowych i spożywczych, została więc zaprojektowana tak, by spełniać wszelkie niezbędne normy. Wyróżnia się nowoczesnym i kompleksowym charakterem, wdrożono w niej również szereg rozwiązań mających na celu uczynienie budynku przyjaznym środowisku naturalnemu. To między innymi dzięki nim zużycie energii w magazynie zostało znacząco obniżone, co znajdzie odzwierciedlenie w sporych oszczędnościach. Ta inwestycja jest kolejnym krokiem na drodze intensywnego rozwoju marki, która bardzo dobrze radzi sobie na polskim rynku. Dysponuje niemal trzydziestoma halami, a pierwsza z nich funkcjonuje już od dwudziestu ośmiu lat. Wszystko wskazuje więc na to, że Makro Cash & Carry zrealizuje jeszcze sporo tego rodzaju projektów.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU