Magazyny w położonym w Komornikach SEGRO Logistics Park Poznań z nowymi najemcami

Centrum logistyczne Segro Logistics Park Poznań położone w Komornikach cieszy się sporym zainteresowaniem wśród firm działających w różnych branżach. Choć najnowszy obiekt zostanie oddany do użytku dopiero w drugim kwartale tego roku, magazyny, które się w nim znajdują posiadają już swoich najemców – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne, przyjazne środowisku magazyny w znakomitej lokalizacji

Nieruchomość posiada imponującą powierzchnię, która wynosi 24 500 m2. Warto podkreślić, że metraż całego kompleksu należącego do SEGRO przekracza 244 000 m2, co sprawia, że jest to największa inwestycja dewelopera w okolicy. Istotnym atutem jest bardzo dobra lokalizacja zapewniająca dostęp do autostrady A1, co pozwala na optymalizację transportu i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Nie pominięto wdrożenia rozwiązań, które czynią budynek energooszczędnym i przyjaznym środowisku. Należy do nich między innymi dodatkowa warstwa izolacyjna, która pomoże redukować ilość wytwarzanego dwutlenku węgla i zachować odpowiednie temperatury podczas poszczególnych pór roku. Ciekawy jest także system automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Te wszystkie zalety przemówiły do duńskiego przedsiębiorstwa Letbek, które zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych pozyskiwanych z sektora morskiego i szeroko pojętego przemysłu. Wynajęło ono jeden z magazynów w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. Pełną ofertę centrów logistycznych SEGRO znajdziesz w JARTOM. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane