Magazyny w SEGRO Park Wrocław docenione przez najemców

Aż trzy duże firmy z branży logistycznej zdecydowały się pozostać w SEGRO Park Wrocław, Targowa i przedłużyły umowy najmu zawarte z deweloperem. Dzięki temu mogą wciąż użytkować nowoczesną i dopasowaną do potrzeb powierzchnię magazynową, która łącznie przekracza 15 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny kluczowe z punktu widzenia łańcucha dostaw 

Wśród wspomnianych przedsiębiorstw znajduje się między innymi Nunner Logistic, który posiada do swojej dyspozycji magazyny o wielkości ponad 10 000 m2. To jeden z kluczowych dostawców w Holandii, który specjalizuje się w obsłudze zaawansowanych rozwiązań dedykowanych klientom z branży handlowej i przemysłowej. W gronie najemców pozostają również dwie polskie spółki – JAS-FBG, która świadczy kompleksową obsługę logistyczną oraz Lear Logistyka. Dlaczego akurat SEGRO Park Wrocław, Targowa? Największym atutem jest doskonałe położenie, które jest kluczowe dla utrzymania sprawnego łańcucha dostaw. Zaledwie 8 km dzieli kompleks od centrum miasta, a w jego sąsiedztwie przebiegają dwie autostrady: A4 oraz A8. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny SEGRO.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane