Magazyny i biura Grupy Raben przechodzą w 100% na energię odnawialną. Pomogą im w tym dedykowane farmy fotowoltaiczne.

2021-12-08
Magazyny i biura Grupy Raben przechodzą w 100% na energię odnawialną. Pomogą im w tym dedykowane farmy fotowoltaiczne.

Jeden z największych operatorów logistycznych, Grupa Raben zdecydowała się w 100% przejść na zieloną, bezemisyjną energię. Od 2023 roku wszystkie magazyny oraz biura Raben będą w pełni zasilane energią odnawialną. - informuje JARTOM Real Estate

Branża logistyczna napędzana energią bezemisyjną

Raben to jedna z największych firm logistycznych, obsługująca zarówno rynek polski, jak i europejski. Firma świadczy kompleksowe usługi transportowe oraz logistyczne dla klientów z wielu branż dzięki rozwiniętej sieci oddziałów, oraz doskonałemu taborowi. Jedną z misji i podstawowych wartości firmy jest zrównoważony rozwój oraz dbałość o środowisko naturalne, poprzez redukcję emisji CO2. W związku z tym firma zdecydowała się w 100% przejść na zieloną energię. Podpisana z PGE Obrót umowa zakłada korzystanie przez Grupę wyłącznie z odnawialnej, zero emisyjnej energii do zasilania oddziałów firmy od początku 2023 roku. Na mocy umowy wybudowane zostaną dedykowane Grupie Raben farmy fotowoltaiczne, których moc w pełni zaspokoi potrzeby operatora.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na zlecenie najemców w centrach dystrybucyjnych, wykwalifikowani i sprawni konsultanci JARTOM Real Estate przeprowadzają skuteczne renegocjacje istniejących umów najmu.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU