Magazyn wybudowany przez 7R i Patron Capital sprzedany. Ile wyniosła wartość transakcji?

Magazyn zlokalizowany w Goleniowie, który wybudowano dzięki współpracy dewelopera 7R oraz inwestora Patron Capital, został sprzedany. Wartość zrealizowanej transakcji szacuje się na 22 miliony euro – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny magazyn przyjazny środowisku

Obiekt powstał w 2021 r. z myślą o Hultafors Group, w formule build – to – suit tak, by odpowiedzieć na wszystkie potrzeby użytkownika. Zadbano o to, by był nowoczesnym, przyjaznym środowisku magazynem klasy A, którego lokalizacja pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Niewielka odległość od granicy polsko – niemieckiej oraz Szczecina jest niekwestionowanym atutem. W budynku wdrożono system AutoStore i wyposażono go w szereg rozwiązań o charakterze energooszczędnym i proekologicznym. To między innymi panele fotowoltaiczne i stacje przeznaczone do ładowania elektrycznych samochodów. Obiekt jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Very Good. JARTOM komercjalizuje parki 7R, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera 7R.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane