Magazyn typu SBU powstanie w atrakcyjnej lokalizacji pod lotniskiem Chopina w Warszawie

Grupa Octava Property Trust poinformowała o sprzedaży działki znajdującej się w pobliżu lotniska Chopina. Działka sprzedana została austriackiemu inwestorowi pod budowę magazynu typu SBU. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa transakcja sprzedaży działki w Warszawie

Działka, o której mowa ma powierzchnię ponad 1,3 ha i znajduje się sąsiedztwie lotniska Chopina, w bardzo dobrej lokalizacji blisko głównych dróg krajowych i autostrad. Teren zakupiony został przez fundusz inwestycyjny z Austrii, który planuje wybudować tam nowoczesny magazyn typu SBU o powierzchni 8 tys. mkw. Dzięki strategicznej lokalizacji działki w obszarze klastra logistycznego międzynarodowego portu lotniczego nowy magazyn SBU będzie mieć doskonały dostęp do sieci transportowej i dogodne połączenie z centrami dystrybucyjnymi. To idealna lokalizacja na budowę nowoczesnego, wydajnego magazynu miejskiego typu SBU, który będzie w stanie obsłużyć operatorów logistycznych działających w regionie.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane