Magazyn należący do LMS Developments urośnie

Firma LMS Developments podjęła decyzję o rozbudowie swojego centrum magazynowego położonego we Wrocławiu. Przeprowadzono już niezbędne postępowania urzędnicze i nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by przystąpić do prac w terenie – informuje JARTOM Real Estate.

Większy magazyn pozwoli na optymalizację pracy

W ramach przedsięwzięcia, na gruntach o powierzchni 1,8 ha powstanie nowa część magazynu o wielkości 4400 m2. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację pracy. Obiekt będzie funkcjonował wydajniej, co przełoży się na możliwość generowania większych zysków. Wszystko wskazuje więc na to, że realizowana przez LMS Developments inwestycja znacząco się opłaci. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane