Magazyn należący do C.Hartwig Gdynia bardziej efektywny. Jak to osiągnięto?


Położony nieopodal Portu Gdynia magazyn należący do C. Hartwig Gdynia funkcjonuje teraz znacznie efektywniej, a jego możliwości składowe wzrosły dziesięciokrotnie, co zaowocowało usprawnieniem wielu procesów logistycznych i lepszą obsługą klientów. Taki rezultat osiągnięto dzięki zainwestowaniu w suwnicę służącą do załadunku i rozładunku stali oraz unowocześnieniu placu przeładunkowego – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn o imponującej funkcjonalności

Obecnie spedytor jest w stanie przechowywać w swoim obiekcie aż 15 000 ton stali. Doceniono już liczne zalety suwnicy, która ułatwiła przenoszenie produktów o sporej wadze, a także rozmaitych rur i prętów. Magazyn o powierzchni 4000 m2 wiele na tym zyskał, przyczyniając się do szybszego rozwoju marki. Nie bez znaczenia są również prace polegające na wyburzeniu zaplecza biurowego, którego nie użytkowano i przeniesienie biur do specjalnych kontenerów morskich. Utwardzono także około 1500 m2 przyległych terenów, dokonując tym samym ich zagospodarowania. To przedsięwzięcie o kompleksowym charakterze, a jego sukces sprawił, że C. Hartwig Gdynia planuje kolejne.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane