Magazyn dla towarów niebezpiecznych w Zgorzelcu rozbudowany. Inwestycję zrealizowała firma ID Logistics

Magazyn przeznaczony do składowania towarów niebezpiecznych użytkowany przez jednego z liderów sektora e-commerce został rozbudowany dzięki współpracy z firmą ID Logistics. W rezultacie obiekt posiada teraz powierzchnię przekraczającą 40 000 m2 , 60 ramp załadunkowych i 14 000 miejsc paletowych – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum logistyczne dostosowane do potrzeb

Położona w Zgorzelcu nieruchomość została sklasyfikowana jako zakład dużego ryzyka. Zatrudniony tam personel złożony z kilkuset osób zajmuje się magazynowaniem, kompletowaniem zamówień oraz ich pakowaniem, przyjmowaniem dostaw i przygotowaniami do wysyłki. Obsługiwane są towary Hazmat, ale z biegiem czasu powiększono asortyment i znalazły się w nim również produkty pozbawione restrykcji. W ramach realizowanego przedsięwzięcia wykonano montaż regałów wysokiego składowania, co zaowocowało zwiększeniem pojemności i usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Podwyższono też poziom bezpieczeństwa, o który dba instalacja tryskaczowa i ekrany cieplne. Część, w której znajdują się artykuły Hazmat podzielono na cztery strefy: cieczy palnych, aerozoli, substancji żrących oraz utleniaczy. Przyniesie to właścicielowi liczne korzyści.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane