Magazyn REINO IO Łódź z nowym najemcą. Kto nim jest?

Magazyn REINO IO Łódź to nieruchomość wyróżniająca się znakomitą lokalizacją, która zapewnia bezpośredni dostęp do autostrady A1 oraz pozwala czerpać korzyści z prowadzenia działalności w przemysłowym centrum miasta. Nic więc dziwnego, że te zalety doceniła firma UNIQ LOGISTIC, która wynajęła około 12 000 m2 nowoczesnej powierzchni znajdującej się w obiekcie – informuje JARTOM Real Estate.

Wysokiej klasy magazyn przyniesie marce liczne korzyści

Przedsiębiorstwo nie kryje, że ta decyzja to kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju. Pozwoli ona na usprawnienie wielu procesów logistycznych i powiększenie zaplecza magazynowego, które obecnie przekracza imponującą liczbę 100 000 m2! Co ciekawe, to nie pierwszy raz gdy marka inwestuje w budynkach, które są położone nieopodal węzła autostrady A1. To rozsądne posunięcie, które niesie liczne korzyści. Osoby decyzyjne stojące na czele UNIQ LOGISTIC otwarcie mówią o tym, że to nie ostatnia tego rodzaju umowa, która została zawarta i że z optymizmem spoglądają w przyszłość. Pozostaje więc z uwagą śledzić kolejne inwestycje realizowane przez markę.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.      JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane