Maersk z nową siedzibą w Prologis Park Wrocław III

Grupa Maersk wynajęła ponad 6200 m2 w Prologis Park Wrocław III. Znajdzie się tam centrum dystrybucyjne wraz z zapleczem biurowym, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne administrowanie obiektem – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny nieopodal portu lotniczego

Dlaczego wybór padł akurat na ten park? Po pierwsze, Maersk i Prologis współpracują ze sobą już od dłuższego czasu. Po drugie, kluczowym atutem był nowoczesny charakter budynku i wysoka klasa magazynów, które się w nim znajdują. Zwiększona izolacyjność dachu i ścian, wzmocniona nośność posadzek i specjalnie zaprogramowane czujniki ruchu, które pozwolą generować oszczędności związane z eksploatacją to niekwestionowane atuty. Nieruchomość została wyposażona także w szereg rozwiązań, które czynią ją przyjazną środowisku naturalnemu. To między innymi panele fotowoltaiczne oraz kolektory słoneczne. Prologis Park Wrocław III sąsiaduje z wrocławskim portem lotniczym i autostradą A8. Zapewnia też znakomity dostęp do komunikacji publicznej, co sprawia, że będzie można cieszyć się świetnie zoptymalizowanym transportem. Wszystko wskazuje więc na to, że Maersk zagości tam na dłużej! Hale na wynajem Prologis oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane