Made For Fishing zyska nowy budynek produkcyjny

Firma Made For Fishing wybuduje halę, w której zostanie zainstalowana linia produkcyjna służąca do przetwarzania zużytych węży hydraulicznych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Wiadomo już, że obiekt powstanie w Rudzie Śląskiej – informuje JARTOM Real Estate.

Hala zwiększy innowacyjność przedsiębiorstwa

Wszystko wskazuje na to, że hala będzie przyjazna środowisku, a koszty jej eksploatacji nie będą stanowiły dużego obciążenia dla firmowego budżetu. Jak to możliwe? Dzięki panelom fotowoltaicznym, które będą wytwarzały prąd niezbędny między innymi do zasilania ogrzewania elektrycznego. Nieruchomość zostanie wyposażona w instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną, a także w wentylację i zbiornik przeciwpożarowy. Oddanie jej do użytku zauważalnie zwiększy innowacyjność przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w odzysku surowców z materiałów segregowanych, a także produkcją elementów gumowych wykorzystywanych w przemyśle rybackim.

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane