Macquarie Asset Management nabywcą powierzchni magazynowej w kompleksie 7R Park Łódź West II

2021-12-14
Macquarie Asset Management nabywcą powierzchni magazynowej w kompleksie 7R Park Łódź West II

Macquarie Asset Management nabył dla jednego ze swoich klientów powierzchnię magazynową należącą do kompleksu 7R Park Łódź West II. Budynek wyróżnia się wysoką klasą oraz ekonomicznym i ekologicznym charakterem, co potwierdza przyznany mu certyfikat BREEAM – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny w pełni dostosowane do potrzeb najemców

Obiekt, w którym Macquarie Asset Management zakupił powierzchnię magazynową oddano do użytku w lipcu bieżącego roku i od tego czasu został już zagospodarowany w całości. Pozostali najemcy to przedsiębiorcy z branży medycznej i sanitarnej, którzy wykorzystują nieruchomość do magazynowania, usprawniania wielu procesów logistycznych oraz prowadzenia działalności polegającej na lekkiej produkcji. 7R Park Łódź West II posiada liczne zalety, do których należy między innymi: znakomita lokalizacja, starannie przemyślana infrastruktura obejmująca przestronne place manewrowe i spore parkingi, a także wiele zaawansowanych technologicznie rozwiązań służących optymalizacji pracy. Warto podkreślić, że to już kolejna transakcja zawarta przez Macquarie Asset Management i 7R. Wcześniej inwestor nabył już obiekty w Gdańsku i we Wrocławiu. 
Pełną ofertę centrów logistycznych 7R znajdziesz w JARTOM

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU