MS Investment kupuje teren dawnej fabryki Hutmen we Wrocławiu

Firma MS Investment zakupiła wrocławską nieruchomość o imponującej powierzchni przekraczającej 19 hektarów. Na terenie znajdują się między innymi budynki, które wchodziły w skład funkcjonującej tam niegdyś fabryki Hutmen, która zakończyła swoją działalność w ubiegłym roku – informuje JARTOM Real Estate.

Co powstanie w miejscu dawnej fabryki?

Wartość sfinalizowanej transakcji wyniosła niespełna 117 milionów złotych. Wspomniany zakład produkcyjny specjalizował się działalności w branży metali nieżelaznych i posiadał w swojej ofercie pręty, rury, druty i tym podobne elementy. Niekwestionowanym atutem była jego znakomita lokalizacja i świetne skomunikowanie z pozostałymi obszarami miasta, co pozwalało na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Czy nowy właściciel zrobi z tego użytek? Przedstawiciele MS Investment, przedsiębiorstwa obecnego na rynku nieruchomości już od ponad dwudziestu lat, nie zdradzili jeszcze planów na zagospodarowanie terenu. Wiele wskazuje jednak na to, że mogą tam powstać biurowce, budynki mieszkalne oraz obiekty o charakterze handlowo – usługowym. Czas pokaże czym zaowocuje ta inwestycja! 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane