MODEL-ART inwestuje w nowy zakład produkcji jachtów w Tyrowie

2021-12-08
MODEL-ART inwestuje w nowy zakład produkcji jachtów w Tyrowie

Spółka MODEL-ART sukcesywnie realizuje plan rozwoju działalności i buduje kolejny zakład produkcyjny. W fabryce w Tyrowie produkowane będą jachty dla największych stoczni w Polsce oraz Europie. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w województwie warmińsko-mazurskim

Producent jachtów MODEL-ART Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 1999 roku i zajmuje się projektowaniem oraz produkcją jachtów, a także elementów laminatowych. Zapewniając nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz doskonałą jakość firma ugruntowała swoją pozycję na rynku, dzięki czemu współpracuje z największymi polskimi i europejskimi stoczniami. Coraz większa ilość zamówień od stoczni wpłynęła na decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej. Obiekt powstanie w Tyrowie w województwie warmińsko-mazurskim i liczyć będzie około 1338 mkw. Hala produkcyjna zostanie dostosowana do wymagań produkcyjnych oraz logistycznych MODEL-ART. Nowa inwestycja pozwoli zwiększyć skale produkcji, co z kolei pozytywnie wpłynie na terminowość realizacji zleceń oraz zyski firmy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU