MODEL-ART inwestuje w kolejną halę produkcyjną

Producent łodzi MODEL-ART buduje kolejną halę produkcyjną. Obiekt powstanie w Ostródzie w woj. warmińsko-mazurskim. - informuje JARTOM Real Estate

Kolejna inwestycja w rozbudowę zaplecza produkcyjnego

MODEL-ART działa na polskim rynku od 1999 roku. Od początku swojej działalności firma współpracuje z największymi stoczniami w Polsce i Europie, produkując dla nich modele i formy. Co więcej, firma jest podwykonawcą elementów laminatowych i gotowych łodzi.
MODEL-ART produkuje także łodzie typu RIB o przeznaczeniu komercyjnym i służbowym. Produkcja tego typu łodzi odbywa się pod marką PARKER dla służb krajowych takich jak Policja, Straż Graniczna, czy WOPR oraz służb zagranicznych. Obecnie firma inwestuje w budowę kolejnej hali produkcyjnej, w której realizowane będą zlecenia dla stoczni i innych klientów producenta. Obiekt powstanie w Ostródzie w woj. warmińsko-mazurskim. Nowa hala liczyć będzie blisko 3 tys. mkw. Będzie to hala hybrydowa ze słupami żelbetowymi, na których pracowała będzie suwnica. Ponadto w dobudówce znajdzie się kotłownia oraz pomieszczenia techniczne, niezbędne do prowadzenia w niej działalności produkcyjnej.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane