MM-CAD inwestuje w innowacje i buduje halę produkcyjną wraz z zapleczem kontrolno – biurowym

2022-04-08
MM-CAD inwestuje w innowacje i buduje halę produkcyjną wraz z zapleczem kontrolno – biurowym

Firma MM-CAD stawia na intensywny rozwój, w związku z czym podjęła decyzję o budowie hali o charakterze produkcyjnym oraz zaplecza kontrolno – biurowego. Warto podkreślić, że tempa temu projektowi nadało uzyskanie dofinansowania pochodzącego ze środków unijnych – informuje JARTOM Real Estate.

Kompleksowe przedsięwzięcie obejmie budowę hali i zagospodarowanie terenów wokół niej

Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie niespełna 1200 m2.  Hala będzie składała się z jednej kondygnacji, natomiast budynek administracyjno – socjalny, z dwóch. Na parterze znajdzie się przestrzeń kontrolno – pomiarowa służąca do monitorowania poprawności działań wytwórczych, a na piętrze przewidziano miejsce na biura, co zauważalnie usprawni wiele procesów logistycznych i ułatwi efektywne zarządzanie placówką. Nie bez znaczenia jest również obecność takich pomieszczeń jak szatnia pracownicza, czy stołówka, które zapewnią właściwe warunki zatrudnionemu personelowi. Spółka MM-CAD, która specjalizuje się w obróbce szkła, kamienia i w spawaniu, zadecydowała o budowie hali aby stworzyć warunki niezbędne do wdrożenia innowacyjnej technologii polegającej na łączeniu stali wysokowytrzymałej drobnoziarnistej. Z pewnością wiele zyska dzięki tej inwestycji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU