MLP inwestuje w park logistyczny w centralnej części kraju

MLP zyska kolejny park logistyczny o imponującym metrażu i znakomitej lokalizacji. Do portfolio nieruchomości tego intensywnie rozwijającego się dewelopera dołączy MLP Business Park Łódź, czyli obiekt oferujący ponad 30 000 m2 powierzchni produkcyjnych – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowoczesny park logistyczny to magazyny i nie tylko

Pierwsze obiekty wchodzące w skład kompleksu zostaną ukończone już w połowie bieżącego roku. Zaprojektowano je z myślą o lekkiej produkcji i prowadzeniu działań z zakresu logistyki miejskiej. Nie zabraknie również magazynów, biur i zapleczy socjalnych. Wszystko po to, by centrum było komfortowe w użytkowaniu i pozwalało najemcom na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywną pracę. Centrum będzie składało się z trzech hal spełniających najwyższe standardy ekologiczne. Na terenie inwestycji powstaną stacje do ładowania pojazdów elektrycznych i zbiornik retencyjny. Energia będzie wytwarzana dzięki systemowi fotowoltaicznemu, co pozwoli na znaczne oszczędności i obniżenie kosztów eksploatacji. Z dużym prawdopodobieństwem można więc stwierdzić, że MLP Business Park Łódź spotka się ze sporym zainteresowaniem rynku. JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane