MLP inwestuje w Gorzowie. Wybuduje tam centrum logistyczne

2022-09-07
MLP inwestuje w Gorzowie. Wybuduje tam centrum logistyczne

W Gorzowie zostanie wybudowane nowe centrum o charakterze logistyczno – dystrybucyjnym należące do MLP Group. Lokalizacja została starannie przemyślana, gdyż na korzyść zadziałała tu niewielka odległość od granicy z Niemcami, dostęp do wykwalifikowanego personelu oraz infrastruktura sprzyjająca prowadzeniu nowoczesnego biznesu – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowane magazyny będą posiadały imponujący metraż

Park magazynowy powstanie na działce o wielkości 12 ha, a jego łączna powierzchnia przekroczy 50 000 m2. Deweloper słynie z nieruchomości przyjaznych środowisku, o wysokim standardzie i funkcjonalności. Nie inaczej będzie w tym przypadku. W obiekcie znajdą się praktyczne i atrakcyjne wizualnie biura w których personel będzie mógł cieszyć się dużą ilością światła dziennego. Wdrożony zostanie też system umożliwiający generowanie oszczędności w zakresie bezpieczeństwa i zużycia energii elektrycznej, który pozwoli także na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wśród potencjalnych najemców znajdą się głównie przedsiębiorcy z sektora lekkiej produkcji, e-commerce i dystrybucji. Wstępne plany pozwalają stwierdzić, że pierwszy z modułów MLP Gorzów zostanie oddany do użytku już w tym roku. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny MLP Group. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU