MLP inwestuje w Gorzowie. Wybuduje tam centrum logistyczne

W Gorzowie zostanie wybudowane nowe centrum o charakterze logistyczno – dystrybucyjnym należące do MLP Group. Lokalizacja została starannie przemyślana, gdyż na korzyść zadziałała tu niewielka odległość od granicy z Niemcami, dostęp do wykwalifikowanego personelu oraz infrastruktura sprzyjająca prowadzeniu nowoczesnego biznesu – informuje JARTOM Real Estate. 

Wybudowane magazyny będą posiadały imponujący metraż

Park magazynowy powstanie na działce o wielkości 12 ha, a jego łączna powierzchnia przekroczy 50 000 m2. Deweloper słynie z nieruchomości przyjaznych środowisku, o wysokim standardzie i funkcjonalności. Nie inaczej będzie w tym przypadku. W obiekcie znajdą się praktyczne i atrakcyjne wizualnie biura w których personel będzie mógł cieszyć się dużą ilością światła dziennego. Wdrożony zostanie też system umożliwiający generowanie oszczędności w zakresie bezpieczeństwa i zużycia energii elektrycznej, który pozwoli także na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wśród potencjalnych najemców znajdą się głównie przedsiębiorcy z sektora lekkiej produkcji, e-commerce i dystrybucji. Wstępne plany pozwalają stwierdzić, że pierwszy z modułów MLP Gorzów zostanie oddany do użytku już w tym roku. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny MLP Group. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane