MLP Pruszków II wynajmuje kolejny magazyn i zaplecze biurowe firmie GTV

2022-07-13
MLP Pruszków II wynajmuje kolejny magazyn i zaplecze biurowe firmie GTV

Firma GTV powiększyła swoje zaplecze magazynowe i wynajęła dodatkową powierzchnię w parku logistycznym MLP Pruszków II o wielkości 32 000 m2. Dzięki tej decyzji marka łącznie posiadać będzie aż 52 300 m2, na których znajdą się również nowoczesne biura imponujące swoją funkcjonalnością i estetyką – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa magazynu rozpocznie się w sierpniu 

Zgodnie z przyjętymi planami prace budowlane rozpoczną się w sierpniu, a magazyn zostanie oddany do użytku najemcy w kwietniu przyszłego roku. Uwzględnienie w projekcie części administracyjnej zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i uczyni zarządzanie placówką znacznie prostszym. Inwestycja wynika z rosnącej sprzedaży i chęci zapewniania obsługi klientów na najwyższym poziomie, na której zależy GTV – producentowi oświetlenia LED i akcesoriów meblowych działającemu na rynkach w pięćdziesięciu krajach. Przedsiębiorstwo zdecydowało o kontynuowaniu współpracy z deweloperem głównie z uwagi na doskonałą lokalizację w której znajduje się MLP Pruszków II. Niewielka odległość od stolicy, świetne skomunikowanie z najbliższymi aglomeracjami i szereg rozwiązań o ekologicznym charakterze to największe atuty centrum logistycznego.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU