MLP Poznań West zyskuje nowego najemcę. SimpliCity Printing Hous zajmie aż 5,3 tys. mkw powierzchni.

2022-07-05
MLP Poznań West zyskuje nowego najemcę. SimpliCity Printing Hous zajmie aż 5,3 tys. mkw powierzchni.

Do grona najemców parku logistycznego MLP Poznań West dołączyła drukarnia wielkoformatowa SimpliCity Printing House. Firma zdecydowała się wynająć aż 5,3 tys. mkw powierzchni, która zostanie przekazana do użytku już w IV kwartale 2022 roku.- informuje JARTOM Real Estate

Wynajem powierzchni magazynowej w nowoczesnym centrum logistycznym

Firma SimpliCity Printing House podpisała umowę wynajmu hali magazynowo-produkcyjnej w nowym obiekcie MLP Poznań West. Na cele produkcyjne i magazynowe firma przeznaczy aż 4,7 tys. mkw powierzchni, a blisko 600 mkw zostanie rozdysponowane na cele biurowo-socjalne. Hala, którą wynajmie drukarnia, jest obecnie w budowie, a jej przekazanie do użytku planowane jest na IV kwartał bieżącego roku. Aby sprostać specyficznym wymaganiom produkcyjnym, hala będzie miała aż 11,5 metra wysokości oraz będzie wyposażona w dodatkowe przewietrzenia hali poprzez klapy dymowe.
JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group. Centrum logistyczne MLP Poznań West jest obecnie rozbudowywane o kolejne metry kwadratowe nowoczesnej powierzchni przemysłowej i magazynowej na wynajem. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców, zarówno ze względu na swoją lokalizację, jak i na zgodne z oczekiwaniami rynku warunki techniczne i cenowe. Strategicznym celem dewelopera i zarządcy MPL jest osiągnięcie zerowego poziomu śladu węglowego. W celu realizacji założeń na dachu budynku zamontowane są instalacje fotowoltaiczne, a zarządzanie obiektem i monitoring odbywa się na podstawie eksploatacyjnego modelu informacyjnego.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU