MLP Poznań West wkrótce urośnie. Powstaną nowe magazyny

Cieszący się dużym zainteresowaniem park logistyczny MLP Poznań West powiększy się o dodatkową powierzchnię magazynową. Deweloper nabył już 6 ha gruntów w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości i planuje rozbudowę kompleksu tak, by jego powierzchnia przekroczyła 170 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne magazyny z kompletem najemców

Obecnie MLP Poznań West to ponad 140 000 m2 nowoczesnych biur i magazynów, które znalazły komplet najemców. Tak duże zainteresowanie sprawiło, że firma postanowiła odpowiedzieć na oczekiwania rynku i rozbudować park. W czym tkwi sekret jego sukcesu? Składa się na niego kilka czynników. Pierwszy z nich to doskonała lokalizacja, która pozwala na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu. Nie bez znaczenia jest wysoki standard oferowanych powierzchni i fakt, że powstają one zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i są przyjazne środowisku naturalnemu. Panele fotowoltaiczne obniżają koszty eksploatacji, a liczne udogodnienia pozwalają personelowi realizować zawodowe obowiązki w komfortowych warunkach i przyjaznym otoczeniu. Warto podkreślić, że MLP Poznań West posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Pełną ofertę centrów logistycznych MLP Group znajdziesz w JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane