MLP Poznań West powiększa swoją powierzchnię oraz liczbę najemców. Kto dołączył do ich grona?

2023-02-07
MLP Poznań West powiększa swoją powierzchnię oraz liczbę najemców. Kto dołączył do ich grona?

Rozbudowywany park logistyczny MLP Poznań West zyskał właśnie nowego najemcę, którym jest Mainfreight Poland. Przedsiębiorstwo już w marcu otrzyma do swojej dyspozycji powierzchnię o charakterze magazynowo – biurowym, wynoszącą łącznie około 3200 m2 – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa parku logistycznego odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku

Połączenie części magazynowej i administracyjnej pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi zarządzanie obiektem. Decyzja o nawiązaniu współpracy z MLP wynika z intensywnego rozwoju firmy na polskim rynku. Kluczową rolę odegrała tutaj bardzo dobra lokalizacja i wysoki standard kompleksu. Mainfreight – przedsiębiorstwo prowadzące międzynarodową działalność w branży spedycyjnej, to nie jedyna marka, która wykazała zainteresowanie parkiem. MLP Poznań West jest już niemal w całości wynajęty i uchodzi za jedną z najbardziej pożądanych nieruchomości należących do dewelopera. Wszystko z uwagi na wysoki standard, proekologiczny charakter oraz dogodną lokalizację. Zrozumiałe są więc intensywne prace nad rozbudową. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU