MLP Łódź z nowym najemcą. Kto nim jest?

Park logistyczny MLP Łódź zyskał nowego najemcę. Jest nim firma Bohnenkamp, która zyskała do swojej dyspozycji nowoczesne zaplecze magazynowe o wielkości przekraczającej 6000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny, biura i część socjalna

Wynajęta nieruchomość to nie tylko magazyny, ale i biura oraz część socjalna. Tak kompleksowy charakter pozwoli na efektywne zarządzanie placówką, pracę w komfortowych warunkach oraz usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wybór obiektu był nieprzypadkowy. MLP Łódź to centrum w znakomitej lokalizacji, które od autostrady A1 dzielą zaledwie 4 km. Dostęp do komunikacji miejskiej to również istotny atut, zwłaszcza z punktu widzenia zatrudnionych tam osób, które nie posiadają własnego środka transportu. Kompleks powstał zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i zostanie poddany certyfikacji BREEAM. Nie dziwi więc, że Bohnenkamp, renomowany dostawca opon, kół i części samochodowych, postanowił prowadzić tam działalność. JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe MLP Group.  

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane