MLP Group zakupiło grunt pod budowę nowoczesnego parku magazynowego klasy A

2021-08-16
MLP Group zakupiło grunt pod budowę nowoczesnego parku magazynowego klasy A

MLP Group zdecydowało się na zakup gruntu w Gorzowie Wielkopolskim. Docelowo na terenie nieruchomości powstać ma nowoczesny park magazynowy klasy A o powierzchni około 52 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Zakup gruntu pod budowę nowego centrum magazynowego 

MLP Grup to działający na europejskim rynku deweloper oferujący wysokiej jakości nieruchomości magazynowe. W ostatnim czasie firma zdecydowała o budowie nowego obiektu w Gorzowie Wielkopolskim. W związku z tymi planami zakupiono atrakcyjną, dobrze skomunikowaną działkę o powierzchni 12 ha przy ulicy Spiżowej. Deweloper planuje tam wybudować nowoczesny park magazynowy klasy A o powierzchni ok. 52 tys. mkw. Obiekt skierowany będzie głównie do najemców z branż e-commerce, logistyki, dystrybucji oraz lekkiej produkcji. Budowa ruszy w pierwszej połowie 2022 roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU