MLP Group z nowym centrum logistycznym. Gdzie powstanie obiekt?

MLP Group wybuduje w Zgorzelcu nowoczesne centrum logistyczne, które dołączy do licznych nieruchomości należących do dewelopera. Kompleks będzie składał się z trzech hal, których powierzchnia łącznie przekroczy 50 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne i przyjazne środowisku centrum logistyczne

Niekwestionowanym atutem będzie w tym przypadku lokalizacja, która pozwoli cieszyć się niewielką odległością dzielącą park od granicy polsko – niemieckiej i polsko – czeskiej. Zapewni on najemcom wysokiej klasy magazyny, które powstaną zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zostaną wyposażone w rozwiązania o charakterze proekologicznym i energooszczędnym, do których należą między innymi instalacje fotowoltaiczne. Przedstawiciele marki deklarują, że nieruchomości będą w pełni dopasowane do potrzeb klientów i odpowiedzą na współczesne oczekiwania rynku. Projekt zyskał już nazwę MLP Zgorzelec, a dzięki temu, że jedynie 6 km będzie dzieliło go od autostrady A4, przyszli najemcy będą mogli cieszyć się zoptymalizowanym transportem i usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Wszystko wskazuje na to, że to nie ostatnie tego rodzaju przedsięwzięcie realizowane przez MLP Group – jednego z liderów wśród deweloperów nieruchomości komercyjnych. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane