MLP Group wybuduje nowoczesny park logistyczno-biznesowy w Zagłębiu Ruhry

2021-11-17
MLP Group wybuduje nowoczesny park logistyczno-biznesowy w Zagłębiu Ruhry

Kolejna imponująca inwestycja dewelopera MLP Group. Spółka planuje wybudować nowoczesny park logistyczno-bizensowy w Zagłębiu Ruhry. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na 2024 rok.- informuje JARTOM Real Estate

Nowy park logistyczny

MLP Group to renomowany deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych oraz zarządca nieruchomości, który może poszczycić się wysoką jakością oferowanych usług oraz licznymi rozwiązaniami proekologicznymi wykorzystywanymi w budowie obiektów na wynajem. Spółka jest obecna na GPW od 2013 roku, a jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży za 2020 rok wyniosły 190,7 mln zł. Deweloper korzysta z doskonałej koniunktury w budownictwie oraz zwiększonego popytu na powierzchnie magazynowe pod wynajem. Kolejna inwestycja powstanie w Business w Gelsenkirchen, w Zagłębiu Ruhry. Park logistyczny Business Park Gelsenkirchen wybudowany zostanie na 11 ha działce. Decydując się na inwestycje w tym miejscu, deweloper stawia na logistykę miejską, która odpowiada na specyficzne potrzeby e-commerce i sektora ekonomii cyfrowej. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą MLP Group zobacz listę magazynów do wynajęcia MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.

JARTOM Real Estate,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU