MLP Group, właściciel wielu parków logistycznych, wyemituje obligacje i zyska na tym 20 milionów Euro

2021-11-16
MLP Group, właściciel wielu parków logistycznych, wyemituje obligacje i zyska na tym 20 milionów Euro

Właściciel licznych parków logistycznych, MLP Group, podjął decyzję o przeprowadzeniu kolejnej emisji obligacji. Ich wartość wyniesie 20 milionów Euro, a oferta została przygotowana z myślą o inwestorach kwalifikowanych, którzy wyrazili już swoje zainteresowanie tym przedsięwzięciem – informuje JARTOM Real Estate.

Wiodący na rynku logistycznym deweloper stawia na dynamiczny rozwój

Obligacje zostaną wyemitowane 17 listopada, natomiast wykupione – 17 maja 2024 r. Cenę każdej z nich ustalono na 1000 Euro, co pozwoli spółce na zainkasowanie 20 milionów. Warto podkreślić, że to nie pierwsza tego rodzaju operacja. Poprzednia pozwoliła MLP Group pozyskać ponad 50 milionów Euro, które przeznaczono na zakup gruntów pod budowę parków logistycznych i innych nieruchomości, a także szeroko pojęty rozwój na rynku polskim, niemieckim oraz austriackim. Inwestorów nie brakuje, gdyż spółka słynie z najwyższej klasy obiektów dopasowanych do potrzeb najemców, wysokich standardów zarządzania oraz pełnego profesjonalizmu. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą MLP Group zobacz listę magazynów do wynajęcia MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU